
bonne



Nieuwe bezoeker
 Lid sinds: 21-9-2008
Antw.: 4
|
Zo Jan 09, 2011 9:19 pm |
|
|
Politiek en vrienden netwerk.
Krijg ik een Privé bericht om “Ultiem” aan mijn vriendenkring toe te voegen. Blijkt propaganda te wezen voor iemand die het pluche in Den Haag wil veroveren. Naar mijn gevoel is dit een onjuiste manier om gebruik te maken van het 50+ netwerk. Nog even en we worden bestookt door allerhande mensen die voor zich zelf, trachten er beter van te worden. Dat beheerders van dit medium dit toelaten!!!! Volgens mij is het 50+ gebeuren niet bedoeld voor dergelijke activiteiten. vgr bonne.

|
|
 |
|
|

Advertentie


|
|
 |
|
|

Benneke



Superlid
 Lid sinds: 26-10-2006
Antw.: 8595
|
Zo Jan 09, 2011 9:56 pm |
|
|
Bonne schreef ondermeer:
"Dat beheerders van dit medium dit toelaten!!!! Volgens mij is het 50+ gebeuren niet bedoeld voor dergelijke activiteiten. vgr"
Ik denk beste Bonne, dat priveberichten buiten de verantwoordelijkheid en buiten het zicht van de beheerders van deze site vallen.
Dat je problemen hebt met zulke privéberichten begrijp ik, maar je verwijt naar de beheerder van deze site is wel erg ongenuanceerd.
Als je klachten hebt over mensen die naar jou inzicht deze site misbruiken, kan je ook een bericht naar de beheerder sturen, zodat deze zonodig gepaste maatregelen kan nemen.
Benneke
Wie vrolijk is, laadt de schijn op zich oppervlakkig te zijn. (Godfried Bomans) |
|
 |
|
|
 |

|
|